Najlepši pogled na praznično okrašeno prestolnico se ponuja z vrha mesta. Ljubljanskemu gradu, ... Več
ARTish - predpraznični in božični umetniški sejem

Letošnji umetniški sejem ARTish je na Gornjem trgu v starem delu Ljubljane potekal kar 7 mesecev. V teh predprazničnim dneh pa ga bomo ponovno obiskali novembra in decembra na različnih lokacijah v Ljubljani.
Po uspešni sezoni ARTisha, ko se je ob Herkulovem vodnjaku do oktobra zgodilo kar 23 prelepih sobot in predstavilo več kot 70 slovenskih (in tujih) umetnikov, se umetniški sejem vrača praznično obarvan. 6. decembra 2018 prihaja Miklavžev ARTish, ki mu bo sledil predpraznični ARTish, ki bo potekal 15. in 16 decembra 2018. Zadnji letošnji dogodek bomo obiskali na božičnem ARTishu 22. decembra v Pionirskem domu v Ljubljani.
ARTish novo prihajajočo sezono odpira 31. marca 2019 v Kinu Šiška, pred tem pa ga bomo obiskali še novembra in decembra na različnih lokacijah v Ljubljani.
Unikatna darila bomo na umetniškem sejmu našli v naslednih terminih:
• Miklavžev ARTish 6. 12. / 15.00-20.00 - KUCHA (Mašera-Spasićeva 8, Bežigrad)
• PREDpraznični ARTish 15. in 16 .12. / Pionirski dom (Komenskega 9) / 10.00 - 19.00
• BOŽIČNIARTish 22. 12. / Pionirski dom (Komenskega 9) / 10.00 - 20.00
artish.si