Peter Movrin oblikoval barvito kolekcijo za Huawei

Huawei je v Mestnem muzeju v Ljubljani predstavil revolucionarna pametna telefona Huawei P30 in Huawei P30. Na predstavitvenem dogodku smo povabljeni uživali ob ogledu modne revije priznanega modnega oblikovalca Petra Movrina, ki je ekskluzivno za to priložnost oblikoval kapsulno kolekcijo barvitih kreacij.
Po svetovni premierni predstavitvi v pariškem kongresnem centru je Huawei v Mestnem muzeju v Ljubljani predstavil revolucionarna pametna telefona Huawei P30 in Huawei P30 Pro tudi slovenskemu tržišču. Na modni reviji pa smo občudovali pet edinstvenih kreacij, za katere je Peter Movrin navdih poiskal v vsakdanji ženski, ki si želi kdaj pa kdaj zapozirati kot model v modni zgodbi.
“Navdih za kolekcijo je res vsakdanji. Dekle se odloči posneti dobro fotografijo, nase navleče vse, kar ima v omari, in z vrhunskim telefonom naredi nadvse kakovostne modne fotografije,” o kolekciji pripoveduje Movrin.
Movrin je navdih pri snovanju kolekcije črpal v barvah, teksturah in izjemnih lastnostih štirih kamer telefona Huawei P30 Pro, razvitih v sodelovanju s podjetjem Leica, s katerimi je Huawei postavil visoke meje naslednji generaciji pametnih telefonov.
huawei.com
Utrinke iz dogodka si oglejte v fotogaleriji:
Fotogalerija
Mogoče te zanima tudi?
preberi povezane vsebine