Globalna tehnološka znamka HONOR v duhu inovacij sodeluje s priznanim umetnikom umetne ... Več
Prvi Crocs dogodek v Sloveniji

Crocs nam je še pred poletjem pričaral barvit in moden skok v vroče mesece. V restavraciji DiVino, ki se je za en dan prelevila v rajsko poletno plažo, je na prvem Crocs dogodku v Sloveniji predstavil nove poletne trende Crocs obutve, ki iz udobja vedno bolj vstopa v svet mode.
Najnovejšo kolekcijo obutve Crocs sta s podiranjem stereotipov domisleno predstavila Tara Zupančič ter Klemen Praprotnik, predstavnik podjetja Intersocks, ki je distributer za blagovno znamko Crocs za celo Evropo.
Nova Crocs kolekcija je barvna, trendi, udobna in idealna za poletje.
Predstavniki medijev, blogerjev in poslovnih partnerjev iz cele regije so bili navdušeni nad raznoliko Crocs ponudbo, ki je prevzela cel svet in slovi po edinstvenem materialu - Croslite. Gostje so se prepustili zgodbi nove kolekcije in se zabavali ob ritmih DJ-ja in mojstrskemu šovu barmana. Za vrhunsko Crocsastično poletno zabavo pa je poskrbel tudi foto kotiček, ki je z zabavnimi ozadji ter poletnimi pripomočki pričaral nepozabne poletne trenutke.